Karbon Grup
edelkrone Hakkında
edelkrone firması sinema sektörü için geliştirdiği inovatif kamera aksesuarları ile dünyada adını duyurmuş ve yenilikçi çözümler konusunda sektöre önderlik etmekte olan bir Ankara şirketidir. Kurucusu Kadir Köymen’in evinin garajında 2008 yılında tek bir ürünle başlattığı firma bugün 100 kişilik global kadrosu ile tasarımdan üretime pazarlamadan dağıtıma tüm operasyonlarını kendi bünyesinde gerçekleştiren ve 20'yi aşkın öncü ürünü ile hızla büyümekte olan bir firmadır.

Yıllar içerisinde basit mekanik düzeneklerden, mekatronik ve robotik sistemlere geçiş yapan edelkrone her seferinde katma değeri daha da yüksek ürünler piyasaya sürerek ilerlemektedir.

edelkrone kendisine has tam demokratik şirket yönetim kültürü ile haklı yetki dağılımı ve haklı kazanç dağılımında çok agresif politikalar uygulamakta ve geleceğin idealist mühendisleri ve inovatörleri için en uygun ortam olmayı amaçlamaktadır.

Edelkrone aynı zamanda Türkiye’deki tüm gençlerin ürün geliştirmeye ve ihracata uyanmaları için bilinçlendirici sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirerek çok başarılı yayınlar üretmiş ve çok başarılı sonuçlara ulaşmıştır.

Gelecekle ilgili hedefleri ve amaçları çok yüksek olan firmamızın global rekabette azimle ilerlemeye devam edecektir.

Anasayfaya Geri Dön